29-11-2022

Lind viçi me dy prapanica e gjashtë këmbë (video)

Ai lindi në një provincë kineze, por kishte dy prapanica dhe gjashtë këmbë, transmeton Indeksonline.

Pavarësisht vështirësive, viçi  mundohet të ecën pa u rrëzuar. Ai u bë objekt tallje për njerëzit tjerë, të cilët e shihnin ndryshe. /Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.