20-05-2024

Lindin trinjakë në Rahovec, komuna i shpërblen prindërit me 1000 euro

Një familje në Rahovec është gëzuar me trinjakë.

Kështu ka bërë të ditur vetë kreu i kësaj komune, Smajl Latifi përmes një postimi në “Facebook”.

“Në shenjë urimi dhe mbështetjeje, me vendim i ndava 1000 € si dhuratë simbolike për nënën dhe fëmijët”, shkroi ndër tjerash ai, krahas fotografive të publikuara.

Asnjë koment

Comments are closed.