15-04-2024

Liria vazhdon “modën”, pëson edhe një humbje

Ka përfunduar me humbje ndeshja kontrolluese që Liria e zhvilloi në Shqipëri, ndaj Ferizajt, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas njoftimit, golëshënues ishin Albion Kurtaj dhe Arlind Shabani.

Mund të jetë një imazh i 3 persona, persona që luajnë futboll, njerëz që luajnë futboll dhe teksti

Liria ka humbur edhe tri ndeshje të tjera kontrolluese në Durrës. Në ndeshje miqësore prizrenasit pësuan humbje 3-0 nga edhe nga KF Prishtina e Re, pastaj  2:3 edhe nga Valbona (anëtare e kategorisë së dytë në Shqipëri), si dhe nga Trepça ’89.

Po ashtu në ndeshjet kontrolluese në Prizren, Liria humbi nga Prizreni 1-0, ndërsa barazoi me Rilindjen 74 me rezultat 1:1. raporton Gazeta e Prizrenit.

Asnjë koment

Comments are closed.