Lumbardhi shpallet fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

Momenti drithërues kur u kumtuan votat e publikut për 4 finalistët (VIDEO)

Në krye të këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP Kosova sonte doli Lumbardhi.

Ai u pasua nga Blerando që doli i dyti, Shqipja e treat dhe Edona e katërta, rapprton Klan Kosova.

Për të parë momentin se kur u lexuan emrat e tyre nga televotimi i fundit që ishte për këtë edicion shikoni videon më poshtë: