06-12-2023

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në vendin tonë

2 mijë e 65 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Policia ka bërë të ditur se gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 25 aksidente me të lënduar dhe 29 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Tutje, bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë arrestuar 17 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

gjoba

Asnjë koment

Comments are closed.