06-12-2023

Parashikimi i motit për sot ( e premte )

Për sot ( e premte ) parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës.

Era do të fryjë nga perëndimi dhe jugperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme lokalisht, me shpejtësi prej 15-60 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 29 – 32 °C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.