24-10-2020

Ministrja Dumoshi sot do ta vizitojë Prizrenin

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi sot qo të qëndrojë për vizitë në Prizren.

Në ora 11:00 ajo zhvillon një vizitë në QRTK në Prizren, ndërsa më pas, në afërsi të Kompleksit të LSHP-së në Prizren Dumoshi përuron punimet të Shtëpia e Familjes Doda, Familjes Dukagjini dhe Familjes Skenderi.

Gjatë qëndrimit këtu ajo takohet me filigranistet dhe më pas zhvillon një vizitë Kalanë e Prizrenit. /GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe:

Prizreni ndër komunat e fundit në vend për performancën për taksat dhe tarifat (dok)

Asnjë koment

Comments are closed.