08-12-2023

Moti: Parashikimi për sot

Për sot parashikohet mot kryesisht i vranët dhe në intervale të caktuara pritet të ketë reshje të izoluara shiu dhe bore.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 13-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 2-7 °C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.