18-08-2022

Moti për sot

Sot mbetet nxehtë e kryesisht me diell. Orëve të pasdites mundësi për rrebeshe e bubullima.Temperaturat në rritje.

Minimalet luhaten ndërmjet 15C e 20C, e maksimalet shënojnë rritje nga 30C deri në 34C ditën e enjte, që lokalisht mund të kapin vlera edhe prej 35 dhe 36C.

Mund të jetë një imazh i teksti

Fillimisht frynë erëra veriore të lehta dhe mesatare 3-10m/s, e nga dita e mërkurë nga juglindja.Shtypja atmosferike luhatet ndërmjet vlerave mesatare, me një rënie ditën e mërkurë.

Asnjë koment

Comments are closed.