27-11-2022

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 25-27 Celsiu.

Në njoftim thuhet se do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-4m/s”.

Asnjë koment

Comments are closed.