09-07-2020

Ndërroi  jetë veterani e invalidi i UÇK-së Agim Elezkurtaj nga Zhuri

Është ndarë nga jeta veterani e invalidi i UÇK-së nga fshati Zhur, Agim Elezkurtaj.

Miq dhe bashkëveprimtarë të tij, nëpër rrjete sociale kanë njoftuar se i ndjeri ndërroi jetë pas një sëmundje të shkurtër.

Varrimi bëhet sot, në orën 13:00 në varrezat e fshatit Zhur. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.