16-08-2022

Ndërron jetë aktori i njohur në moshën 50 vjeçare

Vdes aktori i njohur në moshën 50 vjeçare.

Aktori i njohur ka ndërruar jetë.

Aron Eisenberg ka ndërruar jetë, shkruan CNN, transmeton lajmi net.

Aktori, ndërroi jetë në moshën 50 vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar gruaja e tij Malissa Longo, përmes një deklarate në Facebook.

“Kurrë nuk do të ketë një dritë tjetër si Aron. Trashëgimia që ai la pas është përtej fjalëve. E dua shumë dhe do më mungojë përjetësisht. Për momentin, nuk di se si do ta bëj jetën pa të”, shkroi ai.

Shkaku i vdekjes ende nuk dihet, aktori kishte marrë dy transplantime në veshka, së fundmi në vitin 2015.

Asnjë koment

Comments are closed.