27-10-2020

Ndërron jetë avokati Fikri Shishko

Ka ndërruar jetë avokati prizrenas Fikri Shishko. Lajmin e ka bërë të ditur Oda e Avokatëve të Kosovës.

Me këtë rast OAK u shprehu ngushëllime familjarëve, miqve dhe kolegëve të avokatit të ndjerë.

Shishko ishte gjyqtar për një kohë të gjatë në Gjykatën Komunale dhe atë të Qarkut në Prizren.

Varrimi i tij bëhet nesër (të premten) në ora 12:00 në Prizren.

Asnjë koment

Comments are closed.