06-12-2023

Ndeshjet e parapara të zhvillohen sot në Kupën e Botës

Sot është dita e katërt prej se ka nisur Kampionati Botëror i futbollit.

Gjatë ditës së sotme priten të zhvillohen katër ndeshje, shkruan Klan Kosova.

Ndeshja e parë fillon në orën 11:00 ndërmjet Maroko dhe Kroacisë.

Në orën 14:00 ndeshet Gjermania me Japoninë.

Pastaj në orën 17:00, ndeshet Spanja me Kosta Rikën.

Ndërsa në orën 20:00 përballet Belgjika me Kanadanë.

Asnjë koment

Comments are closed.