08-12-2023

Ndodh edhe kjo: Qytetarit i vidhen 1 mijë euro nga llogaria bankare

1 mijë euro i janë vjedhur një qytetari nga llogaria e tij bankare.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Nemanja” në Mitrovicën e Veriut.

Viktima ka raportuar dyshon në një mashkull kosovar të cilit i kishte dhënë veturën për regjistrim ku ishte edhe kuleta me dokumente.

HYRJE NË SISTEMIN KOMPJUTERIK

Rr. Nemanja, Mitrovicë 03.06.2022-21:20. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se i janë vjedhur 1000 € nga llogaria bankare dhe se viktima dyshon në një mashkull kosovar të cilit i kishte dhënë veturën për regjistrim ku ishte edhe kuleta me dokumente. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./IO

Asnjë koment

Comments are closed.