20-10-2020

Në Bresanë të Opojës arrestohen dy të mitur për vjedhje

Në fshatin Bresanë të Opojës së Dragashit janë arrestuar dy të mitur nën dyshimin se kanë kryer veprën penale ‘vjedhje e rëndë’.

Sipas policisë rasti ka të bëjë me një vepër të kryer më 03 shkurt dhe të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurori janë dërguar në mbajtje.

Në raport nuk jepen hollësi te tjera rreth rastit./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.