09-03-2021

Në Dragash, lisi bie mbi veturë

Rshjet e fundit dhe moti i lig kanë bërë që një lis të rrëzohej në fshatin Rapç të Dragashit.

Lisi ka rënë mbi një veturë të tipit VV “Tiguan”. Për fatin e mirë kishte vetëm dëme materiale.

Një nga banorët e Rapçit ka thënë për Indeksonlinen se lisi është rrëzuar nga shkarjet e dheut./Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.