20-05-2024

Në një fshat të Dragashit gjendet në rrugë një kallashnikov

Në një rrugë të fshatit Kuk të Dragashit është gjetur një kallashnikov dhe municion.

Sipas policisë njësiti policor gjatë patrullimit afër rrugës ka hasur në një armë AK-47 me 28 fishekë të kalibrit 7.62mm.

Arma është konfiskuar, lidhur me rastin është njoftuar prokurori./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.