13-06-2021

Nëna e Rita Orës provokon sërish (foto)

Vera Ora nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore Rita Orës, po shijon pushimet verore.

Vera kohëve të fundit është paraqitur mjaftë në formë me fotografitë e publikuara në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi për ndjekësit e saj në Instagram ka shpërndarë fotografi me bikini, shkruan “Zëri.info”.

Me bikini të zeza dhe me pëlhurë të kaltër, Vera edhe pse në moshë, format e saja duken aq perfekte.

Nëna e Rita Orës nuk di të ndalet! Provokon sërish

Asnjë koment

Comments are closed.