25-06-2024

Nesër ditë e sportit në Prizren, Liria e Bashkimi luajnë si vendas

Dita e shtunë i gjen prizrenasit me dy ndeshje të klubeve të qytetit. KF Liria dhe KB Bashkimi zhvillojnë ndeshjet e rradhës.

Nga ora 13:00, Liria pret Prishtinën në stadiumin Përparim Thaçi.

Ndërsa në ora 19:00, Bashkimi pret KB Yllin nga Suhareka në palestrën “Sezai Surroi”.

Ftohen të gjithë prizrenasit në përkrahje të klubeve të qytetit./tvpz

Lexo edhe:

Prizren: LDK reagon ndaj gjendjes në KF LIRIA

Asnjë koment

Comments are closed.