12-07-2024

Nesër inaugurohet Shërbimi i kardiologjisë në Spitalin e Prizrenit, merr pjesë kryeministri Kurti

Të premten, datë 14.06.2024, ora 09.00, në Spitalin e Përgjithshëm “Prim.Dr.Daut Mustafa”në Prizren, do të bëhet inaugurimi i Shërbimit të kardiologjisë intervente – laboratori i kateterizimit.

Në inaugurim do të marrë pjesë edhe kryeministri i Kosovës, z. Albin Kurti, ministri i Shëndetësisë, Dr. Arben Vitia dhe ambasadori i Luksemburgut në Kosovë, z. Eric Ditz.

Asnjë koment

Comments are closed.