22-10-2020

Ngjarjet e paralajmëruara për sot

Ora 10:00
Mbahet mbledhja e tretë e Komitetit për Komunitete në komunën e Rahovecit. (Salla e mbledhjeve të Kuvendit Komunal.

Ora 11:00
Ministrja e Kulturës, Rinise dhe Sportit Vlora Dumoshi zhvillon një vizitë në QRTK në Prizren.

Ora 11:30
Ministrja Dumoshi përuron punimet të Shtëpia e Familjes Doda, Familjes Dukagjini dhe Familjes Skenderi. (Në afërsi të Kompleksit të LSHP-së në Prizren,)

Ora 12:00-12:30
Ministrja Dumoshi takohet me filigranistet dhe më pas zhvillon një vizitë Kalanë e Prizrenit. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.