30-07-2021

Ngjarjet e sotme në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 09:30
Komuna e Prizrenit bën shpërndarjen e lopëve për përfituesit nga thirrja e hapur nga Drejtoria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural. Merr pjesë edhe kryetari Mytaher Haskuka.(Tregu i Kafshëve në Prizren).

Ora 12:00
Qendra Multimedia SHAK Elena Gjika Dora D’Istria organizon promovimin e librit  “Këngët e ngashërimit” të autorit  Ragip Sylaj. (Shtëpia e Fellbahut Suharekë). /GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe:

Rrena e kryetarit Haskuka rreth dënimit të ish-drejtorit të tij për Arsim, Skënder Susurit (dok)

Asnjë koment

Comments are closed.