02-07-2022

Një e mitur lëndohet pas goditjes nga vetura në Prizren

Një vajzë e mitur është goditur dhe lënduar nga një veturë në rrugën “Tirana” në Prizren, Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:30.

“Vozitësja femër K-Shqiptare me veturë nga pakujdesia ka goditur këmbësoren (femër K-Shqiptare) e mitur”, bëhet e ditur nga policia, shkruan ‘GazetaePrizrenit.net’.

Pas tretmanit mjekësor në Spitalin e Prizrenit viktima është liruar. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

P.S Foto nga arkivi GEP

Asnjë koment

Comments are closed.