25-09-2020

Një femër tenton të vetëvritet në Prizren, arsyeja mbeti shtatzënë me të fejuarin

Një femër ka tentuar që t’ia marrë jetën vetes Në qytetin e Prizrenit duke konsumuar një sasi të tepruar të barnave.

Sipas policisë së Kosovës, arsyeja e kësaj ngjarjeje kishte të bënte ngase viktima kishte mbetur shtatzënë me të fejuarin e saj.

Lexo Edhe:

Ndër dështimet e shumta, Komuna e Prizrenit edhe me mungesë transparence (Dokument)

“Prizren 14.09.2020 – 19:20. Është raportuar se viktima femër kosovare ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar te barnave. Sipas viktimës, motivi ishte për arsye se e njëjta kishte mbetur shtatzënë me të fejuarit e saj të dyshuarin mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.