14-04-2024

Një i arrestuar për dhunimin e një të miture në Rahovec

Një person është arrestuar si i dyshuar për dhunimin e një të miture. Sipas policisë, rasti është raportuar në Rahovec.

“Viktima e mitur femër K-Shqiptare, me datë 24.06.2019 ka informuar se  ishte dhunuar nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar”, thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari është arrestuar  dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.