19-06-2024

Një këmbësor goditet nga vetura në Prizren

Një këmbësor është goditur nga një veturë, dhe ka pësuar lëndime.

Sipas policisë rasti ka ndodhur në rr. “Ekrem Rexha”.

“Raportohet se një i dyshuar i panjohur në vendkalim për këmbësor ka goditur -viktimën mashkull K-Shqiptar dhe është larguar në drejtim të panjohur”, njoftoi PK.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në spitalin e Prizrenit ku pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.