30-07-2021

Një person rrëzohet derisa po punonte në një shtëpi në Prizren

Një person po trajtohet në QKUK pasi është rrëzuar në një shtëpi ku po punonte në Prizren dhe ka pësuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se gjendja e tij është stabile.

Inspektorët e punës kanë dalë në vendngjarje dhe rasti po hetohet.

Lexo edhe:

Rrena e kryetarit Haskuka rreth dënimit të ish-drejtorit të tij për Arsim, Skënder Susurit (dok)

Asnjë koment

Comments are closed.