15-06-2024

Një portier nga Shqipëria përforcim për Lirinë e Prizrenit

Lirisë së Prizrenit ka përforcuar skuadrën edhe me një portier nga Shqipëria.

Elidon Selaci nga kategoria Superiore e Shqipërisë është prezantuar te skuadra prizrenase.

Kjo njoftohet nga faqja zyrtare e klubit:

“Elidon Selaci (Kamza) vjen si përforcim nga Superiorja e Shqipëri dhe do mbrojë portën tonë për sezonën 2019/2020”, shkruan faqja zyrtare e Lirisë.

Ndërsa në të kaluarën portieri ka mbrojtur portën e shumë skuadrave shqiptare si: Partizani, Besa, Tirana, Shkumbini, Kastrioti e Korabi.

Asnjë koment

Comments are closed.