15-07-2024

Nora Gjakova fiton dhe është një ndeshje larg të bronztës

Nora Gjakova ka shënuar fitore në ndeshjen e parë të repesazhit në Grand Slamin që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit.

Kampionia olimpike e mundi xhudisten italiane, Veronica Toniolo, shkruan Gazeta Express.

Kësisoj, Nora tani është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë në këtë Grand Slam.

Asnjë koment

Comments are closed.