22-10-2021

Numri dy në listën e Përparim Ramës fton PDK-në në bashkëqeverisje

Kandidati për asamblist të Prishtinës nga LDK-ja i ka bërë një festë publike Partisë Demokratike të Kosovës (PDK).

Alban Zogaj, numër dy në listën e Përparim Ramës, ka thënë sot në Frontalin Zgjedhot se e presin një bashkëpunim me PDK-në, shkruan Gazeta Express.

Në pyetjen se çfarë ka për t’i thënë Uran Ismilit, ai ka dhënë një përgjigje që ishte ftesë për bashkëqeverisje.

“I them PDK-së dhe Uranit se e kanë garën e humbur, dhe mund të vijnë të bashkëpunojnë me ne në qeverisjen e Prishtinës, të na japin sygjerimet dhe idetë e të ecim tutje”, ka thënë Zogaj në Frontal. /Gazeta Express/

Asnjë koment

Comments are closed.