27-11-2022

Nusja e futbollistit Xhaka, Leonita në rroba kombëtare (foto)

Familja Xhaka është njëra ndër më të komentuarat si në sport ashtu edhe nga ana e aspektit privat, shkruan “Zëri.info”.

Futbollisti i njohur shqiptar i cili luan për kombëtaren e Zvicrës, Granit Xhaka është i martuar me bukuroshen Leonita Xhaka e cila asnjëherë nuk heziton të shfaqet me veshje tradicionale, duke u bërë kështu njëra ndër nuset më të bukura shqiptare.

Kësaj here ajo së bashku me disa vajza tjera kanë vendosur që të vishen me veshje tradicionale dhe këto imazhe të i ndajnë me ndjekësit në “Instagram”.Leonita padyshim që duket shumë e bukur. /ZËRI

ImageImageImage

Asnjë koment

Comments are closed.