30-05-2024

Pamje nga varrimi i familjes 5 anëtarësh nga Suhareka

Familja pesë anëtaresh që u shua të dielën në një aksident tragjikë në Duhël u varrosen sot në fshatin Sopi.

Bashkëshorti 32 vjeçar bashkë me nënën e tij, gruan dhe dy fëmijët vdiqën të dielën në pas aksidentimit me një autobus në magjistralen Prishtinë-Prizren.

Familja Sadikaj jetonte në Zvicër, ndërsa në Kosovë kishin ardhur vetëm pak ditë më parë. Ata humbën jetën të gjithë të dielën, ndërsa varrimi i tyre po bëhet sot.

Televizioni 7 po qëndron në fshatin Sopi për të ndjekur nga afër varrimin./Express/

 

Asnjë koment

Comments are closed.