13-05-2021

Pamje të rënda, del momenti kur terroristi vret pa iu dridhur qerpiku

Policia ka rrethuar perimetrin e qendrës por situata është tepër e rëndë. Shkëmbime zjarri dhe disa viktima – deri tani raportohet mbi 5 të tillë – por agresorët janë ende në kërkim.

Videot e para që qarkullojnë tregojnë një polic të maskuar ose qytetar (kalimtar i thjeshtë) që ka mbetur i vrarë gjatë shkëmbimit të zjarrit me agresorin, që më pas u sigurua që kishte ndërruar jetë dhe ka vrapuar.

Shikoni pamjet:

 

Asnjë koment

Comments are closed.