22-07-2024

Parashikimi i motit për sot

Sot, parashihet mot me diell dhe relativisht i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-21 gradë Celsius.

Asnjë koment

Comments are closed.