01-10-2022

Parashikimi i motit

Edhe sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë Celsius, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

IHK njofton se do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Asnjë koment

Comments are closed.