03-12-2022

Parashikimi i motit për sot

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-49 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 31°C.

 

Asnjë koment

Comments are closed.