03-10-2022

Parashikimi i motit për sot

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 9 deri në 13 °C, ndërsa ato maksimale prej 24-28 °C.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-36 km/h.

 

Asnjë koment

Comments are closed.