14-07-2024

Parashikimi i motit për sot

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës, ndërsa në orët e mëngjesit mund të ketë vranësira të ulëta dhe mjegull në ultësira.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale të cilat do të luhaten prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 22°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.