28-03-2023

Parashikimi i motit për sot

Për sot parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Në zonat malore mund të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 18-42 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej -9 deri në -6°C, ndërsa ato maksimale prej -3 deri në 1°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.