15-07-2024

Parashikimi i motit për sot (e diel)

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet të ketë edhe reshje të pakta lokale shiu, më të intensfikuara gjatë orëve të para të 24-orëshit.

Temperaturat minimale që do të luhaten prej 11 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 25°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.