21-05-2024

Parashikimi i motit për sot ( e martë )

Për sot parashikohet mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-46 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 22-25°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.