01-08-2021

Parashikimi i motit për sot

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale dielli, por edhe me reshje shiu.

Vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu dhe rrufe.

Temperaturat minimale janë prej 13-15 gradë celsius, ndërsa maksimalet parashihet të arrijnë mes 23-25 gradë celsius.

Asnjë koment

Comments are closed.