14-04-2024

Parashikimi i motit për të dielën ( 31.03.)

Për të dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do fryjë fryjë nga drejtimi i jugperëndimit dhe juglindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, prej 17-44 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 27°C.

Asnjë koment

Comments are closed.