15-07-2024

Parashikimi i motit për të enjten ( 04.07.)

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Në zonat malore ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do fryjë nga veriu, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-40 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 27°C./MK


PAVIN caffe – Aty ku jeni edhe Ju!

Asnjë koment

Comments are closed.