17-06-2024

Parashikimi i motit për të enjten

Për të enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell. Në orët e mëngjesit pritet të ketë mjegull nëpër ultësira dhe lugina.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 10 – 13 °C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.