19-07-2024

Parashikimi i motit për të enjten ( 14.03 )

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku priten kohë pas kohe lokalisht reshje të pakta shiu.

Era do fryjë nga veriperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë lokalisht e fuqishme, me shpejtësi prej 10-40 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 15°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.