15-04-2024

Tërmet i fuqishëm në Mal të Zi, dridhjet ndjehen në Prizren

Tërmet i fuqishëm në perëndim të Malit të Zi me magnitudë prej 5.3 shkallë Rihter.

Dridhjet në orën 4:08 janë ndier në Prizren dhe në Kosovë.

Asnjë koment

Comments are closed.