20-04-2024

Parashikimi i motit për të hënën

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ndërsa në zona të caktuara pritet të ketë reshje të pakta bore, kryesisht gjatë orëve të para të 24-orëshit. Vranësirat më të shpeshta pritet të jenë në Rrafshin e Kosovës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 2 – 6 °C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.