22-07-2024

Parashikimi i motit për të hënën ( 18.03 )

Për të hënën parashikohet të mbajë mot diell dhe vranësira, ndërsa gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes pritet të ketë reshje lokale shiu, të cilat në zona të caktuara pritet të jenë në formë të rrebesheve. Ka mundësi të ketë ndonjë vetëtimë dhe bubullimë.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të lëvizin prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 16 deri në 19°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.